CZ EN DE PL FR

Návštěvní doba v turistické sezóně

Muzeum čs. opevnění –
dělostřelecká tvrz Bouda
Návštěvní doba v turistické sezóně
(od 30. dubna do 31. října 2022)

V roce 2022 nás můžete navštívit v měsících květnu, červnu, červenci, srpnu a září každý den, v říjnu pak o víkendech a v den státního svátku.

Prohlídky podzemí tvrze začínají v 11.00, 13.00 a v 15.00. Mimo stanovenou dobu dle možností provozovatele a pouze po předchozí dohodě. V červenci a srpnu mohou být vstupy do podzemí častější. Změny a speciální nabídky najdete v: Aktuální informace a novinky z muzea nebo na Facebooku muzea FB tvrze Bouda

V červenci a srpnu zůstává až do výstupu poslední výpravy z podzemí návštěvníkům k dispozici otevřená pokladna s prodejem literatury, občerstvení a upomínkových předmětů, tj. do cca 16.30 hodin, resp. do 17.30 hodin.

V nutných případech má provozovatel muzea právo začátek prohlídky operativně pozměnit, návštěvníci jsou vždy o této změně informováni. Informace o změnách je vyvěšena u vstupu do tvrze na viditelném místě.

Běžní turisté se vůbec nemusejí objednávat, vstupy jsou automaticky a vždy v daném čase a období. Zájezdům se doporučuje objednání návštěvy předem.

Telefon na tvrz Bouda (často je nutné využít záznamovou schránku): 777 647 114 – toto je nejspolehlivější způsob jak si v turistické sezóně i mimo ni objednat návštěvu tvrze.


Ke komunikaci s námi můžete využít také e-mailu: tvrz@boudamuseum.com


Provozovatel muzea doporučuje příchod cca 15 minut před začátkem prohlídky. Dále doporučuje teplé oblečení (i v létě bývá v podzemí 4–10°C, průměrně kolem 6°C) a pevnou obuv.

Návštěvní doba mimo turistickou sezónu
(1. listopadu 2022 do 30. dubna 2023)

Otevřeno jen v době pracovních akcí klubu Bouda – většinou každý poslední víkend v měsíci. Změny a konkrétní nabídky termínů najdete v: Aktuální informace a novinky z muzea nebo na Facebooku muzea FB tvrze Bouda

Termíny „Společných víkendů muzeí v Králické pevnostní oblasti“ na rok 2022:
Tady:
V těchto termínech (a také v období letních prázdnin – červenec/srpen) máme snahu přidat během dne více vstupů do podzemí tvrze a zařadit další typy prohlídek. Během společných víkendů muzeí v Králické pevnostní oblasti je pro veřejnost otevřeno vícero lokalit zpřístupněných, či zpřístupňovaných pevnostních objektů. Informace o nich najdete na www.kpo1938.com

:: Nahoru ::  
Optimalizováno pro: 800x600 | IE, Mozilla FireFox| XHTML 1.0 Transitional | CSS | Designed by: HADAPrint; PHP by tam!ko